بهترین رادراینجاپیداکنید:!
دانلود،مطالب ، مقاله های خواندنی و جالب

گردنبند بسیار زیبا نقره به همراه آب زمزم و آیت الکرسی

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 شهریور‌ماه سال 1389
نشریه فوربس در تازه ترین گزارش خود در خصوص رتبه بندی میلیاردرهای بزرگ جهان نوشت، کارلوس اسلیم هلو میلیاردر مکزیکی با پشت سر گذاشتن بیل گیتس آمریکایی به بزرگترین میلیاردر جهان تبدیل شده است . این برای سومین بار طی سه سال اخیر است که جهان با میلیاردر بزرگ دیگری روبرو می شود . کارلوس اسلیم مالک چندین شرکت بزرگ مخابراتی در جهان مثل شرکت آمریکا موویل است . وی موفق شده با پشت سر گذاشتن بیل گیتس و وارن بافت به بزرگترین میلیاردر بزرگ جهان در سال 2010 تبدیل شده است ...

جهت کسب اطلاعت بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

میزان دارایی و ثروت اسلیم هلو به بیش از 53.5 میلیارد دلار رسیده که نسبت به 12 ماه قبل 18.5 میلیارد افزایش داشته است. ارزش سهام شرکت آمریکا موویل با 35 درصد افزایش به بیش از 23 میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که بیل گیتس در 14 گزارش از 15 گزارش قبلی فوربس به عنوان ثروتمند ترین میلیاردر جهان معرفی شده بود .
ارزش دارایی گیتس هم اکنون به 53 میلیارد دلار رسیده و در جایگاه دوم قرار دارد. میزان دارایی گیتس نسبت به 12 ماه پیش 13 میلیارد دلار افزایش داشته است.
میزان دارایی وارن بافت مالک شرکگت برکشایر نیز با 10 میلیارد دلار افزایش به بیش از 47 میلیارد دلار رسیده است . وی در جایگاه سوم این رتبه بندی قرار دارد .
بر اساس گزارش نشریه فوربس ، میانگین ثروت و دارایی میلیاردرهای بزرگ جهان به بیش از 3.5 میلیارد دلار رسیده که این رقم نسبت به 12 ماه پیش بیش از 500 میلیون دلار افزایش داشته است . تعداد میلیاردرهای بزرگ جهان امسال به بیش از 1
011 نفر رسیده است . این رقم در سال گذشته به 793 نفر رسیده بود . تعداد میلیاردرهای بزرگ جهان در سال 2008 به بیش از 1125 نفر رسیده بود . از بین میلیاردرهای بزرگ جهان تنها 12 درصد آنها با کاهش ثروت و دارایی روبرو شده اند . آمریکا هنوز بیشترین تعداد میلیاردرهای جهان را در اختیار دارد . 40 درصد میلیاردرهای بزرگ جهان آمریکایی هستند. این رقم سال گذشته بیش از 45 درصد بوده است .
ارزش کل دارایی و ثروت میلیاردرهای جهان به بیش از 3.6 تریلیون دلار می رسد که 38 درصد این رقم متعلق به آمریکاییها است . این رقم سال گذشته بیش از 44 درصد بوده است . از 97 میلیاردر جدیدی که امسال در فهرست فوربس افزوده شده اند تنها 16 درصد آمریکایی هستند. آسیایی ها در این فهرست پیشرفت زیادی داشته اند . در این فهرست 27 میلیاردر جدید چینی وجود دارد که از آن جمله می توان به لی شوفو مالک شرکت خودروسازی گیلی اشاره کرد . فنلاند و پاکستان نیز برای اولین بار یک نفر را در فهرست فوربس دارند . برای نخستین بار چین به همراه هنک کنگ بیشترین تعداد میلیاردرهای جهان را پس از آمریکا در اختیار دارند .
چین 89 میلیاردر بزرگ در این فهرست در اختیار دارد . روسیه 62 میلیاردر در این فهرست داشته است . 11 کشور با دو برابر شدن تعداد میلیاردرهای خود در فهرست فوربس روبرو شدند که می توان به چین ، هند ، ترکیه و کره جنوبی اشاره کرد . 13 نفر از میلیاردرهای بزرگ جهان به علت فوت از فهرست امسال فوربس حذف شده اند که می توان به ملوین سیمون و ویلیام داوید سون اشاره کرد .
پس از وارن بافت ، موکش آمبانی از هند با 29 میلیارد دلار دارایی در جایگاه چهارم این فهرست قرار دارد . وی مالک شرکتهای بزرگ پتروشیمی و نفت و گاز است . لاکشمی میتال هندی نیز با 28.7 میلیارد دلار در جایگاه پنجم قرار دارد . وی مالک شرکت فولاد سازی آرسلور میتال است . لورنس الیسون آمریکایی مالک شرکت اوراکل نیز با 28 میلیارد دلار در جایگاه ششم است .
برنارد آرناولت فرانسوی نیز با 27.5 میلیارد دلار در رتبه هفتم این فهرست قرار گرفته است.
طبقه بندی:
ارسال توسط میثم
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
درباره وبلاگ
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم،امیدوارم لحظات خوبی را دروبلاگ خودتان سپری کنید.باارسال نظرات خودوفقط یک کلیک برروی تبلیغاتهای وبلاگ مارادربهترساختن این وبلاگ یاری نمایید.ضمناًدوستانی که تمایل به تبادل لینک دارند میتوانند آمادگی خودرا در قسمت نظرات اعلام نمایند. باسپاس فراوان مدیر وبلاگ:میثم
<